U-Bank Twister Beige

* Vermelde prijs is vanaf
Verwachte levertijd: 10 - 12 weken
Eigen bezorgservice
Achteraf betalen
2 jaar CBW garantie*
7 dagen per week geopend


Productinformatie

De U-bank Twister is een moderne en comfortabele bank die perfect past in verschillende interieurstijlen. Het model valt op door zijn stijlvolle gecapitonneerde zitting en trendy beige kleur.

De royale zitdiepte en u-vorm maken de u-bank Twister de perfecte plek om na een lange dag te relaxen met familie en vrienden. Het fijne materiaal zorgt voor langdurig zitcomfort en een stijlvolle look.

Kenmerken van Hoekbank Twister:

  • Bekleed met de beige stof Blur
  • Moderne en ruime hoekopstelling
  • Opstelling: Longchair rechts + 2 AL + ottomaan links

U-bank Twister kan naar wens worden samengesteld. Zo kun je onder andere zelf de opstelling bepalen. Kom langs bij onze woonwinkel in Wijchen en ontdek de mogelijkheden!

Producteigenschappen

Breedte:
340
Hoogte:
68
Diepte:
220
Materiaal:
Stof
Beschikbaar in andere uitvoering(en):
Ja, beschikbaar in andere uitvoering(en)
SKU:
113380019
Kleur:
Beige
Merk:
Zen Lifestyle
Garantie:
2 jaar CBW garantie

Volg ons op
Instagram

Hoe wordt mijn bestelling geleverd?

Onze bezorgers leveren jouw meubel graag bij jou thuis. Dit scheelt jou een hoop moeite, en zo kan jij direct genieten van jouw nieuwe meubel. Wij bezorgen de meubelen altijd op de begane grond tot over de drempel. Wil je graag gebruik te maken van onze uitpakservice? Dan pakken we het item graag voor je uit en plaatsen we het op de gewenste plek in de ruimte. Bezorging op de eerste verdieping of hoger is mogelijk tegen een meerprijs. Dit mag je aangeven bij het afrekenproces. Ongemonteerde producten zullen niet zonder afspraak worden opgebouwd. Op onze website kun je zien of het betreffende meubel gemonteerd of ongemonteerd geleverd wordt. Mocht het niet zichtbaar zijn op onze site, dan kun je contact opnemen met de winkel voor meer informatie. Jij bent zelf verantwoordelijk voor de toegankelijkheid tot de ruimte waar de meubels geplaatst moeten worden.